Mynewsdesk ikon
 

Här finns vi

 

 STOCKHOLM – HUVUDKONTOR

Mitt Liv Stockholm 
Kungsgatan 48, plan 4
111 35 Stockholm
Sverige

Karta


Karin Bristedt

Karin Bristedt

Verkställande Direktör
Stockholm
+46 (0) 705 888 211
karin.bristedt@mittliv.com
Zoltan Kelemen

Zoltan Kelemen

Ansvarig ekonomi och administration
Stockholm
+46 (0) 723 354 642
zoltan.kelemen@mittliv.com
Henrietta Bean

Henrietta Bean

Verksamhetsansvarig Mitt Livs Chans
Stockholm
+46 (0) 738 378 720
henrietta.bean@mittliv.com
Laras Piniji

Laras Piniji

Kommunikationsansvarig
Stockholm
+46 (0) 723 347 687
laras.piniji@mittliv.com
Mohamud Osman

Mohamud Osman

Innovation och expansion
Stockholm
+46 (0) 763 299 902
mohamud.osman@mittliv.com
Saba Mosazghi

Saba Mosazghi

Programansvarig
Stockholm
+46 (0) 723 347 710
saba.mosazghi@mittliv.com
Viktoria Hansen - (FÖRÄLDRALEDIG)

Viktoria Hansen - (FÖRÄLDRALEDIG)

Partnerskap och juridik
Stockholm
+46 (0) 735 296 977
viktoria.hansen@mittliv.com

 

GÖTEBORG 

Mitt Liv Göteborg, 
Norra Hamngatan 18, plan 4
411 06 Göteborg
Sverige

Karta


Sofia Appelgren

Sofia Appelgren

Grundare
Göteborg
sofia.appelgren@mittliv.com
Sofias bakgrund och tidigare roller och tjänster
-->
Jimmy Antonsson

Jimmy Antonsson

Innovation och digitalisering
Göteborg
+46 (0) 760 274 965
jimmy.antonsson@mittliv.com
Siyana Sokolova

Siyana Sokolova

Programansvarig
Göteborg
+46 (0) 702 868 906
siyana.sokolova@mittliv.com
Nima Bador

Nima Bador

Konsult och programkoordinator
Göteborg
+46 (0) 734 397 260
nima.bador@mittliv.com

 

ÖSTERGÖTLAND

Mitt Liv Östergötland (Obs! Enbart besöksadress)
Korsgatan 2 E
602 33 Norrköping
Sverige

Karta


Claire Karlsson

Claire Karlsson

Affärsutvecklingschef / Mångfaldsstrateg
Östergötland
+46 (0) 761 637 151
claire.karlsson@mittliv.com
Diana Oxelgren

Diana Oxelgren

Programansvarig
Östergötland
+46 (0) 735 328 809
diana.oxelgren@mittliv.com

 

MALMÖ

Mitt Liv Malmö C/O Minc
Anckargripsgatan 3
211 19 Malmö
Sverige

Karta


Fatime Nedzipovska

Fatime Nedzipovska

Regionansvarig
Malmö
+46 (0) 760 445 518
fatime.nedzipovska@mittliv.com

Google translate

Swedish Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Simplified) Croatian Czech Dutch English Estonian Finnish French Georgian German Greek Hungarian Irish Italian Latvian Lithuanian Polish Romanian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Turkish Ukrainian Vietnamese