Mynewsdesk ikon
 

Medarbetare

Sofia Appelgren
Sofia Appelgren, Grundare
Göteborg
sofia.appelgren@mittliv.com
Sofias bakgrund och tidigare roller och tjänster
-->
Marija Djuricic
Marija Djuricic, Regionansvarig
Göteborg
+46 (0) 734 397 260
marija.djuricic@mittliv.com
Amelie Uddström
Amelie Uddström, Verksamhetsansvarig
Mitt Liv Rekrytering
Göteborg
+46 (0) 704 203 266
amelie.uddstrom@mittliv.com
Jimmy Antonsson
Jimmy Antonsson, Innovation och digitalisering
Göteborg
+46 (0) 760 274 965
jimmy.antonsson@mittliv.com
Siyana Sokolova
Siyana Sokolova, Programansvarig
Göteborg
+46 (0) 702 868 906
siyana.sokolova@mittliv.com
Khaali Mohamed
Khaali Mohamed, Ekonomi och administration
Göteborg
+46 (0) 760 298 190
khaali.mohamed@mittliv.com
Karin Bristedt
Karin Bristedt, Verkställande Direktör
Stockholm
+46 (0) 705 888 211
karin.bristedt@mittliv.com
Zoltan Kelemen
Ansvarig ekonomi och administration
Stockholm
+46 (0) 723 354 642
zoltan.kelemen@mittliv.com
Henrietta Bean
Henrietta Bean, Verksamhetsansvarig Mitt Livs Chans
Stockholm
+46 (0) 738 378 720
henrietta.bean@mittliv.com
Laras Piniji
Laras Piniji, Kommunikationsansvarig
Stockholm
+46 (0) 723 347 687
laras.piniji@mittliv.com
Mohamud Osman
Mohamud Osman, Innovation och expansion
Stockholm
+46 (0) 763 299 902
mohamud.osman@mittliv.com
Marilyn Langeler
Mitt Liv Rekrytering
Stockholm
+46 (0) 761 688 055
marilyn.langeler@mittliv.com
Saba Mosazghi
Saba Mosazghi, Programansvarig
Stockholm
+46 (0) 723 347 710
saba.mosazghi@mittliv.com
Viktoria Hansen
Viktoria Hansen, Partnerskap och Juridik
Stockholm
(FÖRÄLDRALEDIG)
+46 (0) 735 296 977
viktoria.hansen@mittliv.com
Claire Karlsson
Claire Karlsson, Affärsutvecklingschef / Mångfaldsstrateg
Östergötland
+46 (0) 761 637 151
claire.karlsson@mittliv.com
Diana Oxelgren
Diana Oxelgren, Programansvarig
Östergötland
+46 (0) 735 328 809
diana.oxelgren@mittliv.com
Ermina Imamovic
Ermina Imamovic, Program- och adeptansvarig
Östergötland
+46 (0) 702 206 864
ermina.imamovic@mittliv.com
Fatime Nedzipovska
Fatime Nedzipovska, Programansvarig
Malmö
+46 (0) 760 445 518
fatime.nedzipovska@mittliv.com

Google translate

Swedish Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Simplified) Croatian Czech Dutch English Estonian Finnish French Georgian German Greek Hungarian Irish Italian Latvian Lithuanian Polish Romanian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Turkish Ukrainian Vietnamese