fbpx
Mynewsdesk ikon
 

Medarbetare

Sofia Appelgren Erkan
Sofia Appelgren Erkan, Grundare
Göteborg
sofia.appelgren@mittliv.com
Sofias bakgrund och tidigare roller och tjänster
-->
Jimmy Antonsson
Jimmy Antonsson (föräldraledig)
Innovation och digitalisering
Göteborg
+46 (0) 760 274 965
jimmy.antonsson@mittliv.com
Siyana Sokolova
Siyana Sokolova, Programansvarig
Göteborg
+46 (0) 702 868 906
siyana.sokolova@mittliv.com
Rosimar Bogren
Rosimar Bogren, Programkoordinator
Göteborg
+46 (0) 702 810 211
rosimar.bogren@mittliv.com
Nima Bador
Nima Bador, Mångfaldskonsult
Göteborg
+46 (0) 734 397 260
nima.bador@mittliv.com
Lenka Prokopec Karlberg
Lenka Prokopec Karlberg, Verkställande Direktör
Stockholm
+46 (0) 705 555 524
lenka.prokopec.karlberg@mittliv.com
Viktoria Hansen
Viktoria Hansen, Programkoordinator
Stockholm
+46 (0) 735 296 977
viktoria.hansen@mittliv.com
Majd Dagher
Majd Dagher, Programansvarig
Stockholm
+46 (0) 723 35 46 42
majd.dagher@mittliv.com
Simona Andronaco
Simona Andronaco
Programansvarig Mitt Livs Chans Online
Stockholm
+46 (0) 760 445 518
simona.andronaco@mittliv.com
Cecilia Öhrner
Cecilia Öhrner, Kommunikationsansvarig
Stockholm
+46 (0) 702 994 022
cecilia.ohrner@mittliv.com
Claire Karlsson
Claire Karlsson
Affärsutvecklingschef & Mångfaldsstrateg
Östergötland
+46 (0) 761 637 151
claire.karlsson@mittliv.com
Svitlana Paradovska
Svitlana Paradovska
Verksamhetsansvarig Mitt Livs Chans
Östergötland
+46 (0) 735 328 809
svitlana.paradovska@mittliv.com
Bo Nilsson
Bo Nilsson, Senior Konsult
Skåne
+46 (0) 705 276 112
bo.nilsson@mittliv.com

    • Kontakt

      Lenka Prokopec Karlberg
      VD

      +46 (0) 705 555 524
      lenka.prokopec.karlberg@mittliv.com

      Organisationsnummer:
      556784-5499

    • adress

      Mitt Liv AB (svb)

      Kungsgatan 48 
      111 35 Stockholm      KARTA

      Norra Hamngatan 18
      411 06 Göteborg    KARTA

      Korsgatan 2 E, (besöksadress)
      602 33 Norrköping      KARTA

      Anckargripsgatan 3
      211 19 Malmö      KARTA

    • Följ oss

      Mynewsdesk ikon

      Anmälan Nyhetsbrev

Google translate

Swedish Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Simplified) Croatian Czech Dutch English Estonian Finnish French Georgian German Greek Hungarian Irish Italian Latvian Lithuanian Polish Romanian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Turkish Ukrainian Vietnamese

Den här hemsidan använder sig av kakor (Cookies) för att ge dig en bättre upplevelse.