fbpx

Medarbetare

Sofia Appelgren
Sofia Appelgren
Grundare & Mångfaldsstrateg

+46 (0) 768 817 815
sofia.appelgren@mittliv.com
Sofias bakgrund och tidigare roller och tjänster
-->
Lenka Prokopec Karlberg
Lenka Prokopec Karlberg
Verkställande Direktör

+46 (0) 705 555 524
lenka.prokopec.karlberg@mittliv.com
Claire Karlsson
Claire Karlsson
Verksamhetsansvarig Mitt Liv Konsulting
& Mångfaldsstrateg

+46 (0) 761 637 151
claire.karlsson@mittliv.com
Nima Bador
Nima Bador
Mångfaldsstrateg

+46 (0) 734 397 260
nima.bador@mittliv.com
Cecilia Öhrner
Cecilia Öhrner
Kommunikationsansvarig

+46 (0) 702 994 022
cecilia.ohrner@mittliv.com
Viktoria Hansen
Viktoria Hansen
Tf. Verksamhetsansvarig Mitt Livs Chans

+46 (0) 735 296 977
viktoria.hansen@mittliv.com
Simona Andronaco
Simona Andronaco
Adeptansvarig Mitt Livs Chans
& Marknadskoordinator

+46 (0) 760 445 518
simona.andronaco@mittliv.com
Carolina Vallin
Carolina Vallin
Mentoransvarig Mitt Livs Chans (vikariat)

+46 (0) 730 403 800
carolina.vallin@mittliv.com
Siyana Sokolova
Siyana Sokolova
Mentoransvarig Mitt Livs Chans (föräldraledig)

+46 (0) 702 868 906
siyana.sokolova@mittliv.com

Google translate

svarbebgzh-CNhrcsnlenetfifrkadeelhugaitlvltplrosrskslesswtrukvi

Den här hemsidan använder sig av kakor (Cookies) för att ge dig en bättre upplevelse.